Bill Gates, Koronavirüs Aşısı İçin 1. 6 Milyar Dolar Harcıyor

Aşılama hızlandırma çabaları COVID-19 ‘dan çok önce , 2018 yılında başladı. Bunun geçici bir durum veya sönümlenecek bir tepkisellik olmadığını kabul etmek önemlidir.

İyi planlanmış, iyi finanse edilen yeni bir gözetim seviyesi ile mücadeledeyiz. Bu planlama hastalık gerçekleşmeden önce Bill Gates tarafından tasarlandı ve radikaller istediklerini yaptırırlarsa, kalıcı olarak devam edecek – ya da biz ona karşı mücadele etmek için ayağa kalkana kadar.

İlginizi çekebilir: Bill Gates,Yaklaşan Bir Hastalığın 6 Ay İçinde 30 Milyon Kişiyi Öldürebileceğini Düşünüyor

5 Yıllık Bir Plan

Bill Gates Koronavirüs Üzerine 31 Soru ve Cevap

İkibin Ondokuz yılının Mart ayında güncellenen bir yol haritası, neredeyse yolu yarıladıklarını gösteren 5 yıllık bir plan ortaya koyuyor. Plan Avrupa’ya seyahat için aşağıdaki kısıtlamaları savunuyor:

  • Ülkeler arası seyahat için “bilgi paylaşımı ve aşı kapsamı” verileri sağlayacak bir “paydaşların girdilerine dayanan“ pilot kapsam değerlendirme platformu ”kurulacak
  • Bu platform “elektronik aşılama bilgi sistemleri veya benzer veri kaynaklarıyla” eksiksiz bir merkezi veritabanı sunacak.
  • Bu veriler “bölgeler ve ülkeler tarafından paylaşılabilen ve kullanılabilen açık kaynaklı bir bilgisayar algoritması” tarafından yürütülecek (ancak, bir şey ne kadar yaygın kullanılıyorsa bilgisayar korsanları için o kadar elverişli olur).“Sınır ötesi aşı kapsamı değerlendirmeleri” halkın paylaşımına açık olacak.
  • Bu sistem insanlara hükümetler tarafından olunması istenen yeni aşıları ne zaman olmaları gerektiğini hatırlatacak bir raporlama özelliği ile hem mevcut hatırlatıcı sistemlere hemde gelecekteki sistemlere öneriler sağlayacak. Bu takip sistemi de seyahat başvurularının yeni aşılama yapılana kadar reddedilmesi için rahatlıkla kullanılabilecek.
  • İlginizi çekebilir: Koronavirüsü Bill Gates insanlara mikroçip takmak için üretmiş olabilir!
  • “Aşı tereddütü” üzerinde çalışmalar yapacak gruplar kurulacak ve “online kontra aşı dezenformayonu” planlanacak ki bu gruplar gerçeği söylemek yerine genellikle üstü kapalı bir dille daha yüksek aşı oranı yakalamak için yatırımcıların söylenmesini istedikleri bilgileri yayacak.

Aşılama vizyonunu ilerletmesi için 1.6 milyar dolar daha yatırım

Bu aşı sisteminin dünya çapında yayılmasını isteyen ana paydaşlardan biri Bill Gates. Servetini iki katına çıkarırken aynı zamanda milyarlarca dolar yatırım yaptı. Uluslararası sağlık çalışmalarına katılmak onun için çok kârlı oldu.

Sadece dün Bill Gates aşılama vizyonunu ilerletmesi için 1.6 milyar dolar daha yatırım yapacağının sözünü verdi. Ayrıca belirtelim bu veritabanının ulaşabileceği bilgi akıl almaz düzeyde.

Sinir bozucu bir örnek vermek istersek ; bir siyasetçinin hangi aşıları olduğunun bilinmesi durumunda acımasız rakiplerinin kritik bir zamanda bu bilgiyi kullanarak onun adını kötüye çıkartması ve hayati bir konu hakkında konuşmasına izin vermeyerek politikacıyı boşa düşürmesi mümkün. Bu tüyler ürpertici.

İlginizi çekebilir: Bıll Gates, Koronavirüsün Temizlenmesi 2021 Sonbahar Dönemine Kadar Sürebilir

Bill Gates Yetkililere Coronavirüs aşısını bulmaları konusunda baskı yapmak için 1. 6 milyar dolar harcıyor.

Ancak, Amerikalılara bu milyarderlere karşı her gün mücadele etmenin bir yolunu sunmaktan heyecan duyuyoruz. Bugün, yasa koyuculardan ve valilerimizden, ulusumuzu ve dünyayı başkalarının özgürlüklerini parayla alıp satabileceğini düşünenlerin kontrolünden kurtarıp özgürleştirmek için harekete geçmelerini talep edebiliriz.

Bazı muhafazakarlar, sayıların çoğunlukla hastaneye yatma veya müdahale olmaksızın iyileşen Amerikalıların % 99,97’sini gösteren bir hastalık için aşı isteyebilir. Bunu yapma özgürlüğüdür, ancak bir aşı isteyenler bile.

Kimi muhafazakarlar yakalananların % 99.97 sinini medikal bir tedavi almaksızın ya da hastaneye yatmaksızın iyileştiği bir hastalık için aşı geliştirilmesini isteyebilir.

Böyle düşünmekte özgürdürler ama aşı geliştirilmesini isteyenler bile bir devlet politikacısı veya yerel bir okul yönetim kurulu tarafından zorunlu tutulmadan, kişisel olarak bir aşıyı seçme veya reddetme konusunda anayasal özgürlüklerinin korunmasının önemli olduğunu kabul etmelidir.

Aşıyı isteseniz bile, istemeyenlere destek olmak için ayağa kalkmanızı tavsiye ediyorum. Sadece Amerikalıların özgürlüklerini korumak için değil tüm dünyaya öncü olmak için.

İlginizi çekebilir: Bill Gates, Koronavirüs Üzerine 31 Soru ve Cevap!

Çin’in Sosyal Kredi Uygulaması

Çin şu anda karmaşık bir “sosyal kredi” puanı alıyor. Bu sistem hemen hemen her şeyi, her gün yürünen adım sayısını, ziyaret edilen her yeri, her çevrimiçi aramayı, yazılan her kelimeyi hatta bazı spekülasyonları, gündemde ki anahtar kelimeler için yapılan aramaları bile izleyen bir gözetim sistemi.

Bir kişinin marketten, bir puanı düşüren alkol veya bir puanı yükselten çocuk bezi gibi satın aldığı her şey takip ediliyor ve bu kişinin genel sosyal kredi puanını etkiliyor.

Bu kredi puanınıza göre,size tıbbi tedavi için hangi hastaneye girebileceğinizden, çocuklarınızın hangi okullara gidebileceğine, hangi mahallede yaşayabileceğinizden lüks bir dairede yaşamaya hakkınız olup olmadığına,ya da hangi arabayı kullanacağınıza kadar her şey dikte ediliyor .

ABC muhabiri Matthew Carney’e göre, bu gözetim sisteminin deneme süresi boyunca cezalandırılan yaklaşık 10 milyon Çinli var. Carney şöyle devam ediyor;

“[Araştırmacı gazeteci Liu] Hu, bir konuşması hakkında suç duyurusunda bulunulduğundan sosyal kredisini kaybetti ve şimdi düşük kredi puanı nedeniyle kendini toplumdan uzak tutuyor… “Kara listede olmaması gereken birçok insan var, ancak çıkamıyorlar ”diyor Hu.

Bu durum Hu’nun kariyerini yok etti ve onu izole etti, Hu artık ailesinin geleceği için korkuyor. Sosyal kredi sistemi seyahat hakkını elinden aldı ve Onu memleketi Chongqing’de ev hapsine mahkum etti. … Hu, “Xi’an’a tren bileti rezervasyonu için bir telefon aplikasyonu kullanmaya çalıştım ancak bu girişimim reddedildi. Aplikasyona göre rezervasyon ve hızlı trene erişim hakkım yasal olarak kısıtlanmış” diyor

Casus Ordusu

Hu’nun yaptığı araştırmacı gazeteciliğe dair bilgilerin çoğunu yayınladığı sosyal medya hesapları da kapatıldı. Hu, iki milyon takipçisi olan kombine Wechat ve Weibo hesaplarının şimdi [hükümet tarafından] sansürlendiğini iddia ediyor.

Amerikada temas izleme sürveyans sistemi için ulusal eğitmenler tam da bu invaziv sürveyans izleme sistemini övüyorlar. Merkezi veritabanı gibi “büyük bir sistemi” kullandıkları için adeta Çin’i göklere çıkarıyorlar.

Ayrıca ,giderek büyüyen bu sivil casus ordusunu eğitenler “özel hayat” ilkesine karşı hemen “hükmü yoktur” demeye çok hazırlar çünkü onlara göre biri topluma zarar vermek niyetindeyse anayasa ile belirlenmiş bile olsa “özel hayat” diye bir şey yoktur, toplum daha önemlidir.

Bir casus ordusu kuruyoruz ve onları komünist Çin’i kıskandırmak için Anayasa’yı bile göz ardı edecek şekilde eğitiyoruz… Daha kötü ne olabilir ki ?

Şimdi, D.C.’deki her yasama organıyla ve tüm ülkedeki valilerle temasa geçme ve yerli casusluk fonları kesmelerini talep etme zamanı. (Washington ya da Vaşington, DC, Amerika Birleşik Devletleri’nin başkentidir. )

İlginizi çekebilir: ABD İstihbarat Teşkilatı Casusluk Yapan Yeni Bir “Yapay Beyin” Geliştiriyor

Çeviri: Belkıs Öztürk

Kaynak: https://www.lifenews.com/2020/06/05/bill-gates-spending-1-6-billion-to-pressure-people-to-get-corponavirus-vaccinations/

İskandinavya Üzerinde Beklenmedik Gizemli Radyasyon Artışı Tespit Edildi

Yıldızlar Hakkında Her Şey! Tarihi, İsimleri, Evrimi ve Özellikleri