Eskiden Devlet İçin Çalışan Bilim İnsanı Roswell’de Uzaylı Bulduklarını Açıkladı

Yaklaşık 40 yıl boyunca ABD’de gizli bir hava üssünde çalışan mühendis Raymond Szymanski Roswell’de uzaylı bulduklarını açıkladı. Szymanski yer altı tünellerinde ölü ve canlı uzaylıların tutulduğunu iddia etti.

Ohio’da Wright-Patterson Hava Kuvvetlerine bağlı bir üstte 40 yıl boyunca çalışan Raymond Szymanski gizli olarak tanımlanan ve hakkında kimsenin bir şey bilmediği WPAFB üssüyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

US-air-base-is-home-to-living-and-dead-aliens-found-at-Roswell-crash-site

Konuyla ilgili bir kitap yazan Szymanski, 1947 tarihinde gerçekleşen Roswell olayında uzaylıların üsse getirildiğini anlattı. Bu üstte gizli tünellerin bulunduğuna değinen Syzmanski, 39 yıl boyunca üstte çalıştı. Daha kariyerinin ilk haftasında uzaylılara dair sırları duymaya başladı.

Roswell (2)

Emekli mühendis uzaylıların gizli olan ABD üssüne alındığını söylüyor. Syzmanski, Roswell olayında uzaylıların olmadığını açıklayan yetkililerin hep lafı dolandırdığını ve gerçek bir reddetmenin hiçbir zaman yapılamadığına değiniyor. Burada olan faaliyetlerden şüphelenen mühendis çalıştığı esnada çeşitli mekanlarda araştırmalar yürüttü.

Roswell-UFOs-Today (2)

Üssün zemin katında tünellerde çalışan mühendis orada olduğu süre boyunca duyduğu tüm uzaylı hikayelerini kanıtlayacak delillerin bulunduğunu iddia ediyor. Mühendis tesiste 3 kez siyah erkekler olarak tanımladığı kişilerle karşılaştı. Adamların siyah takım elbiseler giydiğini ve şapka taktığını söyleyen emekli mühendis, ölmüş olan 4 uzaylının tesiste nereye gömüldüğüne dair bir haritayı da kitabında paylaşıyor.

Roswell-UFOs-Today

Roswell’de bir uzay aracının düştüğüne dair iddialar her zaman dillendirilmiştir. Bununla ilgili bir sinema filmi de yapılmış ve kaza anına ilk ulaşan şerifin söyledikleri kanıt olarak nitelendirilmiştir. Sonrasında ifadesini değiştirse de şerif ilk anda bir uzay aracının düştüğünü söylüyordu.

5OTH-ANNIVERSARY-OF-THE-ROSWELL-UFO-CRASH-ROSWELL-AMERICA-1997

Bir cevap yazın

Avatar photo

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Karadelikler Bir Zamanlar Evrende Işığın Yolunu Açtı

    Bilim, İnsan Beyninde Çok Boyutlu Evren Bulduğunu İddia Ediyor