iPhone 15 Ultra 8K Video Desteği İle Gelebilir

Bir söylentiye göre iPhone 15 ultra modeli 8K video desteği, daha uzun pil ömrü ve bir dizi yeni özellikler ile geleceği iddia ediliyor.

iPhone 14 çıkalı henüz bir hafta oldu ve iPhone 15 için dedikodular çoktan başladı bile.

Apple sızıntıları ile ünlü LeaksApplePro adlı twitter hesabı, bir sonraki iPhone ile ilgili bir dizi tahminde bulundu. iPhone 15’in dört modelinin de USB-C’ye sahip olacağını iddia ediyor; bu, USB-C’nin AB’de zorunlu hale geleceği göz önüne alındığında sürpriz bir durum değil. Ayrıca Dynamic Island’ın dört cihazın hepsinde görüneceğini söylüyorlar.

iPhone 15 Dynamic Island

LeaksApplePro cihazlarda iki farklı yonga seti yaklaşımını sürdürüleceğini öne sürüyor. Bu, iPhone 15 ve 15 Plus’ın bu yılki A16 yongasını alacağı ve iPhone 15 Pro ve Pro Max’in yeni nesil A17 yongasını alacağı anlamına geliyor.

Ancak sızıntının verdiği en ilginç tahmin iPhone 15 Pro Max ile ilgiliydi. Söylentiler, Apple’ın Pro Max’in adını Ultra olarak değiştirebileceğini iddia ediyor. Bir isim değişikliğine ek olarak iPhone 15 Ultra, diğer modellerde olmayacak özellikleri beraberinde getirebilir. Bu özelliklerden biri 8K video kaydı olabilir. Ancak LeaksApplePro özelliğin Pro modelinde de görünüp görünemeyeceği konusunun henüz belirsiz olduğunu belirtti.

Android kullanıcıları için 8K video kaydı yıllardır var olan bir şey. Görünüşe göre Apple, eğer doğruysa, Android’e yetişme oyununu oynamaya devam edecek. Özellikle Apple’ın Ultra’daki pil ömrünü 3-4 saat artırmak istediğini belirtiyor.

iPhone 8K video desteği gelebilir

Tabii ki, bunların hepsi spekülasyon ve, umarım, Apple’ın bir sonraki iPhone’u, iPhone 14’ün gölgesinde kalmayan ve bir çok yeni özelliği bir arada barındıran bir iPhone üretir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kıtalar Neden Var?

Kıtalar Neden Var? diye hiç düşündünüz mü?

Bir Ortacağ Mezarlığında Katlanır-Metal Sandalye Bulundu

Bir Ortacağ Mezarlığında Katlanır-Metal Sandalye Bulundu