Kaydedilen Bir Video Ekin Çemberleri Hakkında Gerçeğin Söylenmediğini Ortaya Koydu

Dünya’nın çeşitli yerlerinde aniden ortaya çıkan ekin çemberleriyle ilgili birçok komplo teorisi ortaya atıldı. Bu ekin çemberlerinin en gizemlilerinden bir tanesi 2001 yılında İngiltere’de büyük bir gözlem evinin yanında bulunan bir tarla olan Chilbolton’da ortaya çıktı.
Birçok UFO araştırmacısı tarafından bu ekin çemberinin diğerlerinden farklı olarak uzaydan bir mesaj gönderdiği söylendi.

Ekin çemberleri halkı ve UFO araştırmacılarını uzun yıllardan beri kendisine çekmeyi sürdürüyor. Uzmanlar tarafından UFO’lara atfedilen bu inanılmaz fenomen yıllardan beri araştırılıyor ve ekin çemberlerinin kozmik komşularımızdan nasıl bir mesaj olabileceği inceleniyor.
Farklı araştırmacılar ise bu çemberlerin UFO’larla bir bağının olmadığını sadece bir aldatmacanın ürünü olduğunu savunuyor.

Konu hakkında bir açıklama yayınlayan Richard Dolan, bu dairlerin ortaya çıktığı alanlarda elektromanyetik alanların genel itibariyle elektrostatik yüklü olduğunu belirtiyor. Aynı zamanda bu oluşumlara dair bilyeli aydınlatma olarak adlandırılan “iyonize plazma girdapları” olarak isimlendirilen elektromanyetik enerjinin nadir bir formu bulunuyor açıklamasına yer veriyor.

kaydedilen-bir-video-ekin-cemberleri-hakkinda-gercegin-soylenmedigini-ortaya-koydu

Ekin çemberlerinin ilk kez 70’li yıllarda ortaya çıktığı düşünülse de aslında ilk ekin çemberinin ortaya çıkma tarihi 1678 yılına kadar uzanıyor. Bu çemberlerde ürünler üzerinde enteresan bir biçimde bükülme meydana geliyor.

Aynı zamanda oldukça büyük ve geniş çapa sahip ekin çemberleri bulunuyor. Ortaya çıkan ekin çemberleriyle ilgili gün geçtikçe sahte ya da gerçek olduğuna dair değerlendirmek zor hale geliyor. Ancak şüphe götürmeyen bir gerçek ekin çemberlerinin gün geçtikçe daha büyük bir hale geldiği. Birçoğu ise kuantum mekaniği çalışmalarını etkileyecek hassaslıkta geometrik özellikler taşıyor.

UFO araştırmacısı Richard Dolan tarafından hazırlanan videoda ekin çemberleriyle ilgili gerçekler bir kez daha ortaya kondu. Dolan, bunca yıldan sonra ekin çemberlerini kendilerinin yaptığını iddia edenlerin gerçeği söylemediğini düşünüyor.

Kaynak: https://www.ancient-code.com/this-video-proves-weve-not-been-told-everything-about-crop-circles/

Bir cevap yazın

Avatar photo

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Antik Mısır’ın Dünya Dışı Yaşamla Temas Ettiğinin 6 Kanıtı

    Bilim Barmenleri Onayladı, Viskinin Tadı Suyla Daha Güzel