in ,

Minecraft’ı Oculus Rift Oynayın

Dünya genelinde aile şirketi olarak tanınan Mojang tarafından yapılan bir duyuruda, Minecraft, hit olmuş ve bir nesildeki en iyi derecedeki beyinleri ele geçirmiş/esir etmiş blok inşa etme oyunu, şu anlarda ise Oculus Rift sanal gerçeklik başlığı altında oynanabilir konuma geldi.
Oculus Rift başlığının yanı sıra Windows 10 Beta sürümü için Minecraft’ın bir kopyasına sahip olabilmek için 9.99 Dolar gibi bir rakam ihtiyaç duyacaksınız. .
Aslında bakılacak olursa Minecraf ilk kez sanal gerçeklik adı altında çıkmıyor. Mojang, 2016 yılı başlarında Samsung tarafından 99 dolar değerine sahip ucuz Gear VR’i için de bir sürümün yayınını gerçekleştirmişti. Ancak buradaki Oculus sürümü, PC adına optimize edilmiş özellikleri barındırıyor. Klavye, fare ve xbox kontrol aygıtı desteğinin yanı sıra Creeper’in nefesini ensenizde hissetmek istemiş olduğunuzda sizi VR sanal gerçeklik görüntüsünden çıkartarak, daha geleneksel olan düz ekran moduna geçiş yapmanıza imkan sunacak sanal oturma odası adı verilen modu mevcut.

Makaleye Oy Ver!

0 points

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güneş Enerjisi ile Çalışan Dronelar

Dünya Üzerindeki Sular Yer Değiştiriyor