NASA’nın Uydu Görüntüleri İklim Üzerinde Değişiklik Yapıldığını Mı Kanıtlıyor?

NASA’nın uydu görüntülerinin iklim değişikliğinin insan kaynaklı olduğunu gösterdiği iddia edildi. Birçok alanda yapılan iklim değişiklikleri görüntülerle kanıtlanıyor.
Anonymous’un haberine göre NASA’nın uydu kaynaklarından alınan görüntülerde durumun endişe verici olduğu görülebiliyor. Bu görüntüler gezegenimizin iklimi üzerinde yapılan değişimleri gözler önüne seriyor. Ayrıca görüntüler birçok farklı yönde değişim yapıldığına dair kanıtlar sunuyor.

Yüksek derece ve toksik yönden ağır olan kimyasalları ile metaller, son derece güçlü radyo frekanslarının sinyalleri kullanılarak manipüle edilebilir. Manipüle edilen bu sinyaller çeşitli iletim platformları olan SBX radar, HAARP, NEXRAD gibi yerlerden dünya üzerindeki sayısız yere iletilebilir. Üstelik bu frekansların bulut oluşumlarına dair etkili oldukları da biliniyor.
NASA’dan elde edilen görüntülerde radyo frekans bulutu etkilerinde birçok farklılık görülüyor. Bu tip olaylar Dünya’nın halihazırda mevcut iklimini olumsuz biçimde etkiliyor.
ABD’de meydana gelen kasırgaların %85’inin Afrika sahillerinin batısından, ABD’ye doğru gidiyor. Bu noktada iklim mühendisleri tarafından pek çok müdahale yapıldı.
İklime müdahale ettiklerini maskeleyebilmek adına iklim mühendisleri, Afrika sahillerde bulunan toz bulutlarını suçladı. Bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmazken, görüntüler gerçeği büyük oranda yansıtıyor.

Çekilen görsellerde son derece güçlü radyo frekansları ve atmosferik manipülasyon görülebiliyor. İklim mühendislerinin gerçekleştirebilecekleri çalışmalar Dünya’daki yaşam destek sisteminin iyileşmesinden çok daha öteye gidebilecek potansiyel taşıyor. Bu tarz durumların etkileri Dünya’nın her yerinden hissediliyor.
Kaynak : http://anonymous-news.com/nasa-satellite-pictures-prove-weather-manipulated/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gelecekte Aşırı Sıcaklar Sebebiyle Yaşanmayacak Yerlerin Listesi Açıklandı

Bilim İnsanları Tüm Çiçeklerin Tek Bir Çiçekten Türediğini Kanıtladı