Uzaylılar Aramızda Mı?

Uzaylılarla temas konusu insanlığın gündemini sıkça meşgul ediyor. Bazı araştırmacılar tarafından çeşitli fikirler ortaya atılsa da uzaylıların dünyada olduklarına dair yeni bir iddia ortaya kondu.

uzaylilar-aramizda-mi2

NASA ile çalışmalar yürüten “BigelowAerospace” şirketinin kurucusu olan Robert Bigelow bir televizyon programında, Dünya dışı uygarlıkları bulabilmek için milyonlarca dolar harcadığını ancak onların burnumuzun dibinde olduğunu söyledi.

uzaylilar-aramizda-mi4

Bigelow, uzaylıların aramızda olduğundan kesinlikle eminim şeklinde konuşarak herkesi şaşkınlığa uğrattı. Bigelow yöneltilen insanlığın uzaydaki gelecek misyonu nedir? Sorusuna, “Uzaylıların varlığı için uzaklara gitmeye gerek yok. Onlar tam olarak burnumuzun dibindeler” şeklinde cevap verdi.

Programın sunucusu Lara Logan, Bigelow’a bu tip söylemlerde bulunmasının riskli olup olmadığını sordu. İnsanların size deli demesinden korkmuyor musunuz? Sorusuna Bigelow, bunlarla ilgilenmediğini ve umurunda olmadığını söylemekle yetindi.

uzaylilar-aramizda-mi3

Henüz uzaylıların var olduğunu kabul etmeyen NASA ile çalışmalar yürüten bir şirketin bu tip iddiada bulunması kafalarda soru işareti yarattı. 1999 senesinden beri uzay ile ilgili çalışmalar yürüten şirketin amacı ise şişirilebilen malzemelerle uzay istasyonları yapmak.

Nasa’nın ortaklık yaptığı şirket, bin 400 kilogram ağırlığı sahip BEAM modülünü geliştirmesiyle biliniyor. Uluslararası Uzay İstasyonu’nda kullanımı sağlanan ilk şişme modül BEAM oldu. Bu modül sayesinde istasyonun 13 metre civarında genişlemesi sağlanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Evet aramızdalar. Hatta dibimizde. Ama elementleri farklı dünyadan değil. Hatta araçlarıyla geziyorlar aramızda. Çok rahatlar çünkü onları görmüyoruz. Arada binde bir görünüyorlar. Birini uzaktan gördüm. Beni farketti 🙁 ama gitti. Üzgünüm kayıt yapamadım şoktaydım. 3 adet gördüm şimdiye kadar çıplak gözle araçlarıyla geziyorlar maalesef

  2. Farklı frekansları,ses ve görüntüye dönüştüren alıcıların olduğu günü müz teknolojisini kabul ediyorsak; Alıcı olarak kabul edebileceğimiz insan yapısının da herşeyi algılaya mayacağını kabul edelim. Aynı or tamı başkaları ile paylaşmadığımız ne malum ?

Kâhin Nostradamus’un Tüyler Ürpertici Kehanetleri

Bu Aşılar Sayesinde Yakalanmayacağınız 6 Bulaşıcı Hastalık