Sorumluluk Reddi

Bu sorumluluk reddi sayfası, Beyinsizler adlı haber portalının (bundan sonra “portal” olarak anılacaktır) sunduğu içerik ve hizmetlerle ilgili olarak herhangi bir yasal sorumluluk veya yükümlülük kabul etmediğini beyan eder. Portal, popüler bilim ve teknoloji alanlarında güncel ve ilgi çekici haberler, makaleler, analizler, yorumlar, röportajlar, videolar ve podcastler sunmaktadır. Portalın kullanıcıları (bundan sonra “kullanıcı” olarak anılacaktır), portalda yer alan içerik ve hizmetleri kullanarak bu sorumluluk reddi sayfasında belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar.

İçerik Sorumluluğu

Portalda yer alan içerik, portalın editörleri, yazarları, muhabirleri veya işbirliği yaptığı diğer kişi veya kurumlar tarafından hazırlanmış veya sağlanmıştır. Portal, içeriğin kaynaklarının güvenilirliğine özen göstermekle birlikte, içeriğin doğruluğu, güncelliği, tarafsızlığı ve yasallığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Portalda yer alan içerik, kullanıcıların bilgilendirilmesi amacıyla sunulmakta olup, herhangi bir tavsiye veya öneri niteliği taşımamaktadır. Kullanıcılar, portalda yer alan içeriği kendi inisiyatifleriyle kullanmakta olup, bu nedenle doğabilecek her türlü zarar veya kayıptan kendileri sorumludur.

Portalda yer alan içeriğin telif hakları portalın sahibine veya ilgili yazarlara aittir. Portalda yer alan içeriğin tamamının veya bir kısmının izinsiz olarak kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması veya dağıtılması yasaktır. Portalda yer alan içeriğin alıntı yapılması durumunda ise kaynak gösterilmesi zorunludur.

Kullanıcı Sorumluluğu

Portal, kullanıcılarına portalda yer alan içeriklere yorum yapma, beğenme, paylaşma, abone olma gibi imkanlar sunmaktadır. Kullanıcılar, bu imkanları kullanırken portalın kullanım kurallarına ve yürürlükteki yasalara uygun davranmakla yükümlüdür. Kullanıcılar, portalda yaptıkları yorumlar veya paylaşımlar nedeniyle doğabilecek her türlü hukuki, cezai veya idari sorumluluğu kabul etmiş sayılırlar. Portal, kullanıcıların yaptıkları yorumları veya paylaşımları önceden onaylama, yayınlama, silme veya değiştirme hakkını saklı tutar. Portal, kullanıcıların yaptıkları yorumlar veya paylaşımların içeriği, doğruluğu, güncelliği, tarafsızlığı ve yasallığı konusunda herhangi bir sorumluluk üstlenmez.

Üçüncü Taraf Sorumluluğu

Portalda yer alan veya portal aracılığıyla erişilen üçüncü taraf kaynakları (reklamlar, bağlantılar, referanslar vb.), portalın kontrolü dışındadır ve portal tarafından desteklenmez veya tavsiye edilmez. Portal, bu kaynakların içeriği, doğruluğu, güncelliği, tarafsızlığı ve yasallığı konusunda herhangi bir sorumluluk üstlenmez. Kullanıcılar, bu kaynaklara erişirken veya kullanırken kendi inisiyatifleriyle hareket etmekte olup, bu nedenle doğabilecek her türlü zarar veya kayıptan kendileri sorumludur.

Sorumluluk Reddi Sayfasının Değiştirilmesi

Portal, sorumluluk reddi sayfasını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler portalda ilan edildiği tarihten itibaren geçerli olur. Kullanıcılar, portalı kullanmaya devam ederek değişiklikleri kabul etmiş sayılırlar.

Bu koşullar ile ilgili olarak bize ulaşmak isterseniz, lütfen [[email protected]] adresine e-posta gönderiniz.

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen
TikTok Views kaufen Buzzfan