Web Hosting Nedir?

İnternet sitelerinin kesintisiz bir şekilde yayın yapabilmesine olanak tanıyan güçlü donanımsal ve yazılımsal sunucuların birleştirilmesi ile oluşturulmuş internet sitesi yayınlama hizmeti web hosting olarak isimlendirilmektedir.

İnternet artık insanlar için çok önemli bir gelir kapısı haline geldi. Sizler de kendinize ait bir internet sitesi kurarak gelir elde edebilir, yaşam standardınızı çok daha üst seviyeye çekebilirsiniz. Web sitenizi tasarladıktan sonra sürekli olarak yayında kalabilmesi ve başarılı bir şekilde kullanılabilmesi için sunucu hizmetine ihtiyacınız olacaktır. Firmamız Teknosos web hosting ihtiyacınızı olabilecek en iyi şekilde karşılamayı başarabilir.

Web Hosting Nedir?

İhtiyacınıza Uygun Farklı Paketler

Teknosos tarafından sunulan web hosting hizmeti tek bir seçenek olarak sunulmamaktadır. Web sitenizin sahip olduğu trafiğe ya da günlük ziyaretçi sayısına göre uygun bir paket seçmek imkanınız olacaktır. Siteniz için farklı paketler arasından seçiminizi yaparak gereğinden fazla bir ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. En düşük imkanlar sunan paketimizde dahi belirli bir standart olduğundan herhangi bir sorun yaşamadan yayında kalabilirsiniz.

Kendinize ait tek bir internet sitesi bulundurma şartı yoktur. Bu sebeple de onlarca farklı internet sitesine sahip olabilirsiniz. Firmamız bunun bilincinde olduğundan aynı anda çok sayıda farklı internet siteniz için web hosting hizmeti alabileceğiniz paketler geliştirmiştir. Bu paketleri seçerek tüm siteleriniz ihtiyaç duyduğu sunucuları elde etmeyi başarabilirsiniz. Ayrıca her bir site için ödemeniz gereken bedel çok daha düşük seviyede olacaktır.

Sorunsuz ve Güvenli Hizmet

Sunucu hizmeti alırken önemli olan iki farklı etmen bulunur bu etmenlerin ilki sürekli olarak sorun yaşanmamasıdır. Sunucularda yaşanan problemler sitelerin yayının durmasına sebep olabilir. İnsanlar belirli bir süre siteye ulaşım sağlayamazlar. Bu durum sitenin popülerliğine zarar verirken insanların siteye duyduğu güveni de zedeleyecektir. Firmamız tarafından verilen web hosting hizmetinde hiçbir zaman bu tarz sorunlar ile karşı kaşıya kalınmaz.

Kişisel verilerin korunumu günümüzde en önemli etmenlerden bir tanesi. Kişisel veriler sitelere ya da sunuculara yapılan saldırılar ile birlikte ihlal edilebiliyor. Firmamız tarafından sunulan sunucu hizmetine gelebilecek olan tüm saldırılar için çok öncesinden önlemlerimiz alınmış durumdadır. Hiçbir saldırının sunuculara zarar verme ihtimali söz konusu olmaz.

Beyin, Nöronlarını Hava Trafik Kontrolörlerinin Uçakları Yönetmesi Gibi Yönetir.

Kuzey Yıldızı Gökyüzünde Nasıl Bulunur?