in , , ,

İnsanlık 13 Bin Yıl Önce Yok Oldu, Bir Sonraki 2030’da!

İnsanlık 13 Bin Yıl Önce Yok Oldu ve 2030 Yılında Yeniden Yok Olacak!

İskoç bilim insanı, arkeolog Graham Hancock tarafından ilginç bir iddia ortaya atıldı. Hancock, insanlığın 13 bin yıl önce yok olduğunu ve bir sonraki yok oluşun 2030 yılında gerçekleşeceğini iddia etti.İskoç arkeolog, günümüzden 13 bin yıl önce yaşanmış olan bir felaket neticesinde insanlığın yok olduğu söyledi. Bir sonraki yok oluşun tarihini 2030 olarak açıklayan bilim insanının bu iddiası ilginç olmakla birlikte insanlığın geçmişine ve geleceğe olan bakışı değiştirecek niteliğe sahip.
Bilim insanı insanlığın yok olmadan önce şimdiki gibi gelişmiş olduğunu söyledi. Üstelik bu tarihi gerçeğe ait hikayelerin incil başta olmak üzere pek çok mitte bulunduğuna değinen Hancock, bu felakete ve öncesindeki modern uygarlığa dair birçok kanıtın bulunduğunu dile getirdi. Tanrıların Büyücüleri ismini verdiği son kitabını yayınlayan Graham Hancock, 13 bin yıl önce meydana gelen buz devrinden sonra insan popülasyonunun büyük bir çoğunluğu yok oldu. Ardından gezegene çarpan kuyruklu yıldızla çok şiddetli depremler ve tsunamiler meydana geldi.Hancock’un kitabında yazdığı yok oluşa dair iddialarını dayandırdığı yerlerden bir tanesi de Şanlıurfa’da gerçekleştirilen kazılar sonrasında ortaya çıkarılan Göbeklitepe’deki kült yapılar. İskoç bilim insanı bu yapıların İngiltere’de bulunan Stonehenge’in 2 katı yaşında olduğunu ve yapılabilmesi için büyük bir mühendislik becerisine sahip olmak gerektiğini vurguladı. Hancock, buradaki taşların üzerindeki astronomiyle ilgili oymaların o dönemlerde yaşayan gökbilimcilere yol gösterdiğini iddia ediyor.
Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-4457530/Mini-Ice-Age-wiped-cvilisation-13-000-years-ago.html

Yorumlar

Leave a Reply
  1. Zırva…2030da neden yok olacağımıza dair bir delili yok…Bilim adamlarınca üretilen kehanetler daha komik ve tehlikeli…Kepler de müneccim imiş…

    • Başlığa aldanma haberin içeriğini oku.

      İnsanlık tamamen yok olmuyor, geçmişte var olan büyük medeniyetler ve elindeki teknoloji yok oluyor, insanlık ve medeniyetler sıfırdan başlıyor.

  2. Bu adamın , bir arkeolog olarak sadece dünya tarihinde çok eskilere dayanan yapılar üzerinden bu kanılara varması oldukça saçma. Göbeklitepe’deki yapıların, insan dışı veya dünya dışı varlıklar tarafından inşa edilmiş olabileceği ihtimalini de değerlendirmiş olmasını arzu ederdim zira bu çok daha mantıklı bir ihtimal..

  3. Dunyanin Sonunun Bir kuyruklu yildizin Carpmasi sonucu oldugu Bence yanlis Bilimsel olarak dusundugumuzde Dunyadaki olumsuzluklar Atmosferde Ve Yer altindaki magmalar Ve Yanar daglardan Geldigi Daha Mantikli 2030 yilinda olacak olumsuzlugun Kuzey kutbundaki Buzularim Tamamen erimesi Sonucu dunyanin dengesinin Tamamen bozulacaginin Birinci Kanitidir okyanus sularinin yukselip ve Sogumasinda Firtinalarin Olacagi Ayrica Dunyanin Yer tabakasinda kirilmalarla birlikte depremlerin Cogalacagi Dunyanin Kendi yorungesinde kaymalar sonucunda insanligin Sonu Gelebilir Yazdiklarim Benim kanatim

  4. Bir kitap yazsanız yada bir tespit yapacak olsanız başlığı şöylemi atardınız ” insalık sonsuza dek varolacak ” ? Kimse ilgilenmez kimse okumazdı..herkesin merakı kötü senaryolar üzerine ölüm sebebi ve zamanı üzerine.böyle olunca bu arkadaşıda hor görmeyelim ekmek peşinde belliki..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...…

0

Yorumlar

0 yorumlar

Pirinç Patlağı Dörtte Üç Oranında Arsenik İçeriyor

Deliryum Hastalığının Sebebi Bulundu